Regeneracja pomp wtryskowych

Regeneracja pomp wtryskowych

Prawidłowa praca silnika Diesla uzależniona jest od dostarczenia – w odpowiednich proporcjach - paliwa i powietrza do cylindrów. Elementem odpowiedzialnym za dostarczanie paliwa jest pompa wtryskowa/zasilająca, stanowiąca jeden z ważniejszych elementów układu paliwowego.

Każda pompa składa się z zespołu sekcji wtryskowych, połączonych ze sobą fizycznie i funkcjonalnie, z których każda obsługuje jeden cylinder,  zapewniając podawanie do niego właściwej dawki paliwa, co bezpośrednio wpływa na moc jednostki napędowej.

Z uwagi na skomplikowaną budowę - w przypadku zużycia lub uszkodzenia pompy wtryskowej - niezbędna jest jej naprawa w profesjonalnym warsztacie, posiadającym doświadczenie w tym zakresie.

PROPONUJEMY PAŃSTWU USŁUGI w zakresie DIAGNOSTYKI I REGENERACJI POMP WTRYSKOWYCH REALIZOWANE NA PROFESJONALNYM SPRZĘCIE -  w oparciu o następująca procedurę:

Po wykonaniu powyższych czynności oraz złożeniu pompy wtryskowej, regulujemy/ustawiamy ją w oparciu o jej parametry techniczne, na specjalnie przeznaczonym do tego stanowisku - co pozwala zapewnić prawidłowość pracy oraz szczelność urządzenia.

Oferujemy zwłaszcza,

POZOSTAJEMY DO DYSPOZYCJI – zwłaszcza dla wszystkich mających problemy z układem paliwowym w swoich maszynach.

 

 

   

Wykonanie: SQLSoft.pl
Menu